• Valentín na našom ŠI a Valentínska diskotéka

• Sviatok zaľúbených oslavujú každoročne aj naše žiačky, ktoré prežívajú svoje prvé lásky. Už tradične si pripomíname tento sviatok formou Valentínskej diskotéky, na ktorú pozývame chlapcov z ŠI Komenského.

Diskotéka sa uskutočnila 13.2.2024, atmosféra  utorkového podvečera sa niesla v znamení očakávania a intenzívnych príprav na zábavný večer. Tí, ktorí sa rozhodli prísť na tanečný parket, určite neľutovali. V najlepšom sa má skončiť  a tak to bolo aj tento rok. Staré priateľstvá sa upevnili, nové vznikli a všetci sa tešia na budúce stretnutie.

• Stolný futbal

• Stolný futbal je ideálnou aktivitou na relax a odreagovanie sa preto sme sa rozhodli zorganizovať celointernátnu súťaž v stolnom futbale. Športové referentky sa dohodli na pravidlách hry, čo je povolené a čo zakázané, vyhovujúcom čase, počte hráčok, ... Súťaž začala dňa 22.01.2024 a trvala do 31.01.2024. Vyhodnotenie: na 1. mieste sa umiestnili žiačky zo 6. vs, 2. miesto získala 3. vs a 3. miesto si vybojovali žiačky z 9. vs. Gratulujeme a tešíme sa nabudúce.

Mgr. Silvia Jurčiová

• V termíne od 23.11.2023 do 07.12.2023 sa na našom ŠI Považská 7, Košice, uskutočnila celointernátna aktivita „Stolno-tenisový turnaj“, kde sa mohli zapojiť žiačky z každej výchovnej skupiny. Na stretnutí  športovej komisie sa športové referentky dohodli na pravidlách, čase, ... Vyhodnotenie: na 1. mieste sa umiestnila Vanessa Šelembová, 2. miesto získala Ivana Lazúrová a 3. miesto si vybojovala Sára Bellová. Gratulujeme.