• LADY CARNEVAL

• Dňa 1.2.2023 sa na našom internáte uskutočnila diskotéka s názvom Lady Karneval, na ktorú prišli dievčatá prezlečené a nalíčené v rôznych maskách. Dievčatá mali možnosť sa tanečne odreagovať pri známych pesničkách podľa ich štýlu.

• Boj o zlatú strelu

• Dňa 31.1.2023 sa na našom Školskom internáte uskutočnila súťaž k podpore zdravého životného štýlu - Boj o Zlatú strelu, ktorá bola inšpirovaná knižnou a filmovou predlohou - Harry Potter. Súťaže sa zúčastnili žiačky zo všetkých výchovných skupín, spoločne sa snažili pomocou mapy nájsť na poschodiach internátu rôzne úlohy, ktoré súviseli práve so zdravým životným štýlom. Súťaž vyhrali žiačky z 1. a 2. výchovnej skupiny, no za šikovnosť a snahu musíme pochváliť všetky zúčastnené.