• SÚŤAŽ KYTICA

• Dňa 27.3.2023 na 3. poschodí prebiehal súťaž o najkrajšiu kyticu.

Výhercami sa stali 1.miesto 6.VS -B.Š.

2.miesto:2.VS -T.H

3.miesto:1.VS-M.M,D.K.

4.MIESTO:5.VS-4.G.

5.MIESTO:5.VS-M.K.

Boglárka Šmajdová, ktorá sa umiestnila prvá nám prezradila pár slov o súťaži: "Na súťaž som prišla bez žiadaných predstáv, spoliehala som sa iba na moje skúsenosti. Od detstva milujem kvety a kreativitu. Veľmi pekné a zaujímavé bolo vidieť, že hoci všetci sme pracovali iba s narcisom a s konárikmi, nakoniec všetci sme vyrobili niečo iné. V kreativite je najkrajšie to že všetci vidíme v niečom rovnakom (podobnom), rôzne výrobky. Počas súťaži som sa cítila dobre, ani som nerozmýšľala, iba som viazala moju kyticu. Keď sa skončil sútaž všetci sme veľmi čakali na vyhodnotenie. Ani na sekundu som si nemyslela že moja kytica bude výherná. Keď som započula moje meno, nechcela som ani veriť mojím ušiam. Veľmi som bola prekvapená a šťastná že kreativitu čo mám v sebe od detstva nemusím precvičovať a pripravovať sa na to, stačí keď viem že to mám v sebe. A ako som videla nie len ja."

Všetkým ĎAKUJEM.
              vychovávateľka Mgr. Halčinová

• Deň vody

• O 18:00 pred školskou jedálňou sa budú v rámci Dňa vody konať aktivity a ochutnávka minerálnych vôd. Srdečne Vás pozývame.